OV KSČM Znojmo

Sokolská 2048/28

669 02 Znojmo

GPS: 48°51ˇ31.232" N,

            16°3´12.166 "E

  

Kontakty:

tel.: +420 515 224 501

       +420 734 430 372

e-mail: 

ov.znojmo@kscm.cz    

redakce www stránek:

webznojmo@volny.cz   

 

Předseda Okresního výboru:      

vm

  Vlašín Miroslav

 

 

 

poslanecké dny  

Doc.PhDr.Miroslav 

Grebeníček Csc.

každé pondělí  09,00 – 14,00 

(po domluvě)

Poslanecké dny se konají

v budově OV KSČM

Znojmo, Sokolská 28.

Telefon 515 224 501  

asistent poslance: Radomír Silber PhD.

-telefon 607 921 447

                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                        ěj. 

INFO

 Manifest žlutých vest

 Zástupný problém

 Nezničitelný odkaz

 

 

Počasí ve Znojmě

bouřkové oblasti on line

letecký provoz on line

Znojmo KSČMMajákčerven 2017

červen 2017

Vážené soudružky a soudruzi. Vážení přátelé.

(28.6.2017)

  V červenci opět po roce  začínají pro děti velké  prázdniny a řada z Vás nastoupí na zaslouženou dovolenou. Slunečné počasí a dlouhá sucha však  sužují naše zahrádky, které mají deficit vody a úroda nám usychá  před očima. Tak jak se k nám macešsky chová počasí, tak se chová k občanům naše údajně úspěšná vláda. Stále je deficit v právní  oblasti, zejména finanční podvody, rozkrádání, daňové úniky, pomluvy apod. Neřeší se situace kolem OKD,  celkové podvody bývalého ministra A. Babiše s jeho ovlivňováním médií a lidovci se opět chovají jako vlastizrádci. Letos vedle Daniela Hermana přijel na sraz sudeťáků i místopředseda vlády Pavel Bělobrádek a další regionální politici viz. Brno. Podlézavost a zrada  politiků na všech úrovních je znatelná a viditelná. Protesty vlastenců a různých občanských sdružení jsou přehlíženy a mediálně znevažovány. Dne 3.6.2017 se uskutečnilo ve Žďáru nad Sázavou slavnostní setkání členů KČP k 25. výročí jeho vzniku. Setkání pozdravil dopisem prezident republiky Miloš Zeman a ocenil práci klubu. V uvedený den se též setkali sudeťáci v Augsburku a večerní TV zprávy byly plné informací, jak naši politici a sudetští krajané vytvářejí nové přátelské vztahy a hledají nové formy spolupráce. Opět se šikuje  v ČR neslavná kolaborantská pátá kolona, která  v minulosti zapříčinila rozbití republiky -  1938. Jejich čelo tvoří lidovci a ANO.

 

Jaké je překvapení ve vyjádření ministra obrany Stropnického - ANO, který doporučuje vytváření domobrany, zavedení branné výchovy ve školách a přitom část armády ČR podřídil velení generálům bundeswehru SRN. Naši muži a vojáci budou do budoucna bojovat za zájmy Němců, kteří  za II. světové války vraždili naše vlastence a vypalovali vesnice. V současnosti vojáci USA si jezdí po ČR jako na dovolené k Jadranu či Baltu. Je to hanebné a podlé.

 

 

       Na podzim se uskuteční volby do PS PČR a občané by se měli zamyslet komu dají hlas, koho budou volit. Zda podpoří korupci, rozkrádání, mediální špíny a aroganci ze strany ANO, nebo opět nechají vyšumět a pokračovat ve skandálech podobných jako  OKD, církevní restituce ze strany vládnoucí ČSSD. Předseda  strany Sobotka odchází z vedení  a vedoucí žezlo převzali pánové Zaorálek a Chovanec.  Společně mají zachránit umírající ČSSD a případně docílit lepší volební výsledek. Současně budou mít těžký úkol,  aby   přesvědčili bývalé   voliče k návratu.

 

 

       Zvony zrady v pokoření a zaprodání českého národa sudetským Němcům znějí ze strany Lidovců i dalších kolaborantů. ODS, TOP 09 jako pravicové strany si brousí opět zuby na získání vládní moci ve společném vládnutí s ANO.  Volební a povolební guláš se začíná vařit a každý občan bude moci ve volbách nějakým rozhodnutím ho okořenit.

 

 

       Jedině KSČM zůstává věrna svým názorům a slibům. Náš volební program je jednoznačně pro obyčejné občany, pro dobro státu v zamezení moci vládnutí  mafiánům a bohatým oligarchům. Hlas pro levici a KSČM je hlasem pro spravedlnost, poctivou práci a zohledněním pomoci rodinám s dětmi, důchodcům a pracujícím, aby mohli žít důstojný život, dostali spravedlivou odměnu za práci a nestali   se bezdomovci. Podzimní volby ve dnech 20. a 21. října 2017 budou rozhodující, kam a jak budeme dál po čtyři roky kráčet. Koho si zvolíme, tak budeme žít. Máme ještě čas  si před volbami zvážit, kdo

 

vše myslí upřímně a poctivě, kdo lže a touží po moci vládnutí.  Bohatý člověk , který dá ve volbách hlas levici to většinou udělá z recese a rozmaru. Chudý prostý člověk,  který volí miliardáře a mafiána do udělá z hlouposti a neznalosti dalšího vývoje. Tomuto kroku  zabraňme rozumnou argumentací.

 

Diskutujme o volbách v rodině, mezi přáteli a ostatními občany, neboť se jedná o budoucnosti naší vlasti, kde budeme společně žít, ale i naše budoucí pokolení. Máme na podzim šanci změnit situaci ve prospěch autentické levice - KSČM.  

autor: Miroslav Vlašín
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena