OV KSČM Znojmo

Sokolská 2048/28

669 02 Znojmo

GPS: 48°51ˇ31.232" N,

            16°3´12.166 "E

  

Kontakty:

tel.: +420 515 224 501

       +420 734 430 372

e-mail: 

ov.znojmo@kscm.cz    

redakce www stránek:

webznojmo@volny.cz   

 

Předseda Okresního výboru:      

vm

  Vlašín Miroslav

 

 

 

poslanecké dny  

Doc.PhDr.Miroslav 

Grebeníček Csc.

každé pondělí  09,00 – 14,00 

(po domluvě)

Poslanecké dny se konají

v budově OV KSČM

Znojmo, Sokolská 28.

Telefon 515 224 501  

asistent poslance: Radomír Silber PhD.

-telefon 607 921 447

                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                        ěj. 

INFO

 X.sjezd KSČM

volby podle obcí do kraje v okrese Znojmo rok 2016

volby sněmovna rok 2017

leden 2018 - volba prezidenta 

 

 

Počasí ve Znojmě

bouřkové oblasti on line

letecký provoz on line

Znojmo KSČMMajákčerven 2017

červen 2017

Vážené soudružky a soudruzi. Vážení přátelé.

(28.6.2017)

  V červenci opět po roce  začínají pro děti velké  prázdniny a řada z Vás nastoupí na zaslouženou dovolenou. Slunečné počasí a dlouhá sucha však  sužují naše zahrádky, které mají deficit vody a úroda nám usychá  před očima. Tak jak se k nám macešsky chová počasí, tak se chová k občanům naše údajně úspěšná vláda. Stále je deficit v právní  oblasti, zejména finanční podvody, rozkrádání, daňové úniky, pomluvy apod. Neřeší se situace kolem OKD,  celkové podvody bývalého ministra A. Babiše s jeho ovlivňováním médií a lidovci se opět chovají jako vlastizrádci. Letos vedle Daniela Hermana přijel na sraz sudeťáků i místopředseda vlády Pavel Bělobrádek a další regionální politici viz. Brno. Podlézavost a zrada  politiků na všech úrovních je znatelná a viditelná. Protesty vlastenců a různých občanských sdružení jsou přehlíženy a mediálně znevažovány. Dne 3.6.2017 se uskutečnilo ve Žďáru nad Sázavou slavnostní setkání členů KČP k 25. výročí jeho vzniku. Setkání pozdravil dopisem prezident republiky Miloš Zeman a ocenil práci klubu. V uvedený den se též setkali sudeťáci v Augsburku a večerní TV zprávy byly plné informací, jak naši politici a sudetští krajané vytvářejí nové přátelské vztahy a hledají nové formy spolupráce. Opět se šikuje  v ČR neslavná kolaborantská pátá kolona, která  v minulosti zapříčinila rozbití republiky -  1938. Jejich čelo tvoří lidovci a ANO.

 

Jaké je překvapení ve vyjádření ministra obrany Stropnického - ANO, který doporučuje vytváření domobrany, zavedení branné výchovy ve školách a přitom část armády ČR podřídil velení generálům bundeswehru SRN. Naši muži a vojáci budou do budoucna bojovat za zájmy Němců, kteří  za II. světové války vraždili naše vlastence a vypalovali vesnice. V současnosti vojáci USA si jezdí po ČR jako na dovolené k Jadranu či Baltu. Je to hanebné a podlé.

 

 

       Na podzim se uskuteční volby do PS PČR a občané by se měli zamyslet komu dají hlas, koho budou volit. Zda podpoří korupci, rozkrádání, mediální špíny a aroganci ze strany ANO, nebo opět nechají vyšumět a pokračovat ve skandálech podobných jako  OKD, církevní restituce ze strany vládnoucí ČSSD. Předseda  strany Sobotka odchází z vedení  a vedoucí žezlo převzali pánové Zaorálek a Chovanec.  Společně mají zachránit umírající ČSSD a případně docílit lepší volební výsledek. Současně budou mít těžký úkol,  aby   přesvědčili bývalé   voliče k návratu.

 

 

       Zvony zrady v pokoření a zaprodání českého národa sudetským Němcům znějí ze strany Lidovců i dalších kolaborantů. ODS, TOP 09 jako pravicové strany si brousí opět zuby na získání vládní moci ve společném vládnutí s ANO.  Volební a povolební guláš se začíná vařit a každý občan bude moci ve volbách nějakým rozhodnutím ho okořenit.

 

 

       Jedině KSČM zůstává věrna svým názorům a slibům. Náš volební program je jednoznačně pro obyčejné občany, pro dobro státu v zamezení moci vládnutí  mafiánům a bohatým oligarchům. Hlas pro levici a KSČM je hlasem pro spravedlnost, poctivou práci a zohledněním pomoci rodinám s dětmi, důchodcům a pracujícím, aby mohli žít důstojný život, dostali spravedlivou odměnu za práci a nestali   se bezdomovci. Podzimní volby ve dnech 20. a 21. října 2017 budou rozhodující, kam a jak budeme dál po čtyři roky kráčet. Koho si zvolíme, tak budeme žít. Máme ještě čas  si před volbami zvážit, kdo

 

vše myslí upřímně a poctivě, kdo lže a touží po moci vládnutí.  Bohatý člověk , který dá ve volbách hlas levici to většinou udělá z recese a rozmaru. Chudý prostý člověk,  který volí miliardáře a mafiána do udělá z hlouposti a neznalosti dalšího vývoje. Tomuto kroku  zabraňme rozumnou argumentací.

 

Diskutujme o volbách v rodině, mezi přáteli a ostatními občany, neboť se jedná o budoucnosti naší vlasti, kde budeme společně žít, ale i naše budoucí pokolení. Máme na podzim šanci změnit situaci ve prospěch autentické levice - KSČM.  

autor: Miroslav Vlašín
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena