OV KSČM Znojmo

Sokolská 2048/28

669 02 Znojmo

GPS: 48°51ˇ31.232" N,

            16°3´12.166 "E

  

Kontakty:

tel.: +420 515 224 501

       +420 734 430 372

e-mail: 

ov.znojmo@kscm.cz    

redakce www stránek:

webznojmo@volny.cz   

 

Předseda Okresního výboru:      

vm

  Vlašín Miroslav

 

 

 

poslanecké dny  

Doc.PhDr.Miroslav 

Grebeníček Csc.

každé pondělí  09,00 – 14,00 

(po domluvě)

Poslanecké dny se konají

v budově OV KSČM

Znojmo, Sokolská 28.

Telefon 515 224 501  

asistent poslance: Radomír Silber PhD.

-telefon 607 921 447

                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                        ěj. 

INFO

 Manifest žlutých vest

 Zástupný problém

 Nezničitelný odkaz

 Pohled na Německo v roce 2000 a dnes.

Levici je vlastní věcnost a kritické myšlení 

 

Počasí ve Znojmě

bouřkové oblasti on line

letecký provoz on line

 KSČM v okrese Znojmo                           fotogalerie rok 2019                                     Přidejte se k nám

 Nymburk, sobota 8.6.2019                     Pan Zdechovský opět nezklamal                       Rozdíl                                                     

 Místo dostatečné obrany extrémní zbrojení a války                                                    Samý fake news                                                                  USNESENÍ

„Íránské revoluční gardy zadrželi cizí loď s milionem litrů pašovaného paliva jižně ostrova Larak v Perském zálivu,“ napsala agentura na svém účtu na Telegramu. Íránci prý zastavili loď, kdy se palivo převáželo pomocí barkas na další lodě, které čekaly opodál. Celková kapacita zadrženého tankeru činí 2 mil. litrů. Agentura Tasnim s odvoláním na mluvčího Íránských revolučních gard uvádí, že pašeráci původem z Íránu chtěli přeprodat ropu do zahraničí. Tanker byl podle ní zachycen 14. července.

autor: VV ÚV KSČM, 12. 7. 2019
Rozpory mezi hnutím ANO 2011 a ČSSD a prezidentem republiky ve věci setrvání či odvolání ministra kultury A. Staňka využívá především pravicová opozice k posílení svého postavení. Vedle již tradičních útoků na předsedu vlády přibývají výkřiky o protiústavním jednání prezidenta republiky.
autor: (ku, jad
Česká republika je podle Ústavy stále suverénním státem. Naším partnerem není svobodný stát Bavorsko, ale Spolková republika Německo. Partnerem vlády nemůže být Sudetoněmecký svaz.
autor: Jan KLÁN, předseda OV KSČM Kutná Hora
Z kdysi prosperující velké strany se dnes stala ozdoba na chvostu vstupu do sněmovny. Volební preference sociální demokracie jsou na historickém dně. Tvrdá to rána pro stranu, která kdysi vyhrávala volby, dokonce s více než 30% hlasů. Byly doby, kdy se sociální demokracie točila v kruhu, chvíli lavírovala na levici, poté se otočila směrem do středu. Největších volebních úspěchů strana dosahovala v době, kdy byla co nejvíce rozkročena od leva kolem středu. Naposledy tomu tak bylo za Jiřího Paroubka a dříve za otce „obroditele“ Miloše Zemana. S nástupem nevýrazných osobností do vedení strany, především pak s nástupem bafuňáře Bohuslava Sobotky na pozici premiéra, to se sociální demokracií začalo jít z kopce.
autor: Výkonný výbor ÚV KSČM
Komunistická strana Čech a Moravy se rozhodně ohrazuje vůči stupňujícím se požadavkům Sudetoněmeckých krajanských spolků vůči České republice, nehorázným požadavkům představitelů zemské vlády spolkové země Bavorsko, které zazněly na červnovém Sudetoněmeckém krajanském sněmu v německém Řezně.
autor: Jalal Sulejman
zdroj: UV KSS

Vo štvrtok zvolal sudca Najvyššieho súdu Štefan Harabin tlačovú konferenciu, na ktorej objasnil, že inaugurácia novej prezidentky nemôže prebehnúť skôr, než sa ukončí volebný proces. Ten sa ukončí vtedy, keď Ústavný súd rozhodne o volebnej sťažnosti ktorú podal. Podobnú situáciu riešil aj ústavný súd pred dvomi rokmi v Rakúsku. Tam dokonca sťažnosti vyhovel a zopakovalo sa druhé kolo volieb.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena