OV KSČM Znojmo

Sokolská 2048/28

669 02 Znojmo

GPS: 48°51ˇ31.232" N,

            16°3´12.166 "E

  

Kontakty:

tel.: +420 515 224 501

       +420 734 430 372

e-mail: 

ov.znojmo@kscm.cz    

redakce www stránek:

webznojmo@volny.cz   

 

Předseda Okresního výboru:      

vm

  Vlašín Miroslav

 

 

 

poslanecké dny  

Doc.PhDr.Miroslav 

Grebeníček Csc.

každé pondělí  09,00 – 14,00 

(po domluvě)

Poslanecké dny se konají

v budově OV KSČM

Znojmo, Sokolská 28.

Telefon 515 224 501  

asistent poslance: Radomír Silber PhD.

-telefon 607 921 447

                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                        ěj. 

INFO

 Manifest žlutých vest

 Zástupný problém

 Nezničitelný odkaz

 Pohled na Německo v roce 2000 a dnes.

Levici je vlastní věcnost a kritické myšlení 

 

Počasí ve Znojmě

bouřkové oblasti on line

letecký provoz on line

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 KSČM v okrese Znojmo                           fotogalerie rok 2019                                     Přidejte se k nám

 Dagmar Švendová do EU                         volební web KSČM                                      odborná konference KČP

  Co je hnutí "Milion chvilek.."?               májové oslavy na Znojemsku

Zdeněk Ondráček : Chápu výhrady státních zástupců a soudců, protože znám výroky Marie Benešové. Ona se nebojí kritiky jejich práce a pokud jim má takový člověk dělat ministra, tak mají oprávněný důvod se bát..

autor: mgr.Jan Klán
Rozklíčujme si, kdo stojí za iniciativou, která tuto akci pořádá. Když pominu, že si tuto srandu platí ti, kdo na ni přijdou dobrovolně, tak zjistíme, že mezi d...onátory paříi např různé privátní společnosti a bohatí lidé atd. stačí se podívat do vedení jejich transparentního účtu a vše vám bude jasné.
autor: ku, jad)
Komunisté zásadně nesouhlasí s tím, aby Úřad evropského veřejného žalobce, který má vzniknout na konci roku 2020 nebo na začátku roku 2021 s cílem stíhat pachatele trestných činů proti finančním zájmům EU, měl větší pravomoc než Nejvyšší státní zástupce ČR.
autor: VV ÚV KSČM
Evropská unie dává českým občanům stále jasně najevo, že si na evropském trhu nejsme všichni rovni a že Evropská komise je ovládána nadnárodními řetězci. Ta již jednou vyjednané zrušení dvojí kvality potravin, za užití svých zvláštních pravomocí, anulovala. To považujeme za naprosto skandální a nepřijatelné. Na vině je i Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, a také česká diplomacie. Ta znovu nedokázala v Evropské radě najít spojence pro prosazení národních zájmů, a to dokonce ani u sousedů jako je Rakousko, které bylo přímo proti zrušení dvojí kvality.
autor: Ivo POJEZNÝ, poslanec PSP ČR za KSČM
Co všechno se nám tiše zdraží? To dnes nikdo nedokáže předvídat. Plánování takřka zmizelo, a tak si můžeme jen přát, aby tato tendence nebyla pravidlem plíživým a nečekaným. Brambory, chleba, máslo, vejce, ale i maso potichu zdražují.
autor: Marie Kudrnovská
Zkrácené úvazky bez dopadů na snížení důchodů či zvýhodnění matek při odchodu do penze. Navýšení důchodů matek o 500 Kč za každé vychované dítě a dřívější odchod do penze o jeden rok. Započítání studia na vysoké škole jako náhradní doby pojištění, snížená doba povinného pojištění na 10 let.
logo
autor: Petr Kojzar

Na lidi se chystá další podvod. Těmito slovy zhodnotil předseda Vojtěch Filip aktuální politickou situaci ve svém projevu na sobotním 6. zasedání ÚV KSČM.

 Podle Filipa je stávající situace v České republice charakterizována neustálými přesuny uvnitř neoliberálního politického kartelu. »Politický kartel je charakterizován tím, že pod různými názvy se občanům nabízí stále stejný postup. Tedy postup těch politických stran a hnutí, které se snaží zoufale udržet dojem, že jediné východisko je zachování globálního kapitalismu s nadvládou peněz nad lidmi,« uvedl předseda ÚV KSČM. »Jako důkaz mohou sloužit kandidátní listiny, kdy kariéristé přechází do politických stran a hnutí na vzestupu nebo jsou tak namyšlení, či mají hodně peněz, vlastních i cizích, že si zakládají nové strany, jež jsou pak ponejvíc na jedno použití,« řekl Filip.

Považuji za svou povinnost odsoudit čtvrteční izraelskou agresi na suverénní syrské území. Je to jeden z dalších útoků, který ve své aroganci podnikl sionistický režim na syrském území v období války proti terorismu. Izrael, jak je zcela evidentní, nemá jakýkoli zájem na stabilizaci situace v regionu, naopak je sám jeho největším destabilizátorem.
autor: Jan ZEMAN
Již něco pamatuji. Nevzpomínám si, že by se někdy na pražské tramvaji či autobusu objevila vlajka Varšavské smlouvy, vojenského paktu evropských socialistických států uzavřeného v roce 1955 ke společné obraně proti stále agresivnějšímu paktu vyspělých kapitalistických států NATO. Byla to reakce na předchozí vstup západního Německa do paktu NATO, jenž byl založený už v dubnu 1949.
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena