OV KSČM Znojmo

Sokolská 2048/28

669 02 Znojmo

GPS: 48°51ˇ31.232" N,

            16°3´12.166 "E

  

Kontakty:

tel.: +420 515 224 501

       +420 734 430 372

e-mail: 

ov.znojmo@kscm.cz    

redakce www stránek:

webznojmo@volny.cz   

 

Předseda Okresního výboru:      

vm

  Vlašín Miroslav

 

 

 

poslanecké dny  

Doc.PhDr.Miroslav 

Grebeníček Csc.

každé pondělí  09,00 – 14,00 

(po domluvě)

Poslanecké dny se konají

v budově OV KSČM

Znojmo, Sokolská 28.

Telefon 515 224 501  

asistent poslance: Radomír Silber PhD.

-telefon 607 921 447

                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                        ěj. 

INFO

 Manifest žlutých vest

 Zástupný problém

 Nezničitelný odkaz

 Pohled na Německo v roce 2000 a dnes.

Levici je vlastní věcnost a kritické myšlení 

 

Počasí ve Znojmě

bouřkové oblasti on line

letecký provoz on line

 KSČM v okrese Znojmo                           fotogalerie rok 2019                                     Přidejte se k nám

 Dagmar Švendová do EU                         volební web KSČM                                      odborná konference KČP

 SÁM PROTI „TRIUMVIRUM“                   májové oslavy na Znojemsku                     Likvidace komkurence

 šéf místní ODS ve Znojmě se diví vlastnímu programu                                             Volby do parlamentu EU

 K.Panuška:PRAVICE NÁM ROZHODNĚ, ŠKODÍ VÍC NEŽ POVODNĚ.

autor: Vojtěch Filip, 1. místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a předseda ÚV KSČM
Jedna demonstrace za druhou… Proti premiérovi, proti nové ministryni spravedlnosti, proti všem. Za vším jsou údajně tři studenti, kteří založili projekt Milion chvilek pro demokracii. Jak píší na svých stránkách, účelem jejich spolku je „podpora a kultivace demokratické kultury, občanské angažovanosti a veřejné diskuse v České republice“. To jako myslí vážně? 
autor: VV ÚV KSČM

Zbývají poslední dny do konání voleb do Evropského parlamentu. Jde o velmi důležité rozhodnutí, kde je potřeba každý hlas těch, kteří nechtějí dál ztrácet naši suverenitu a zejména identitu. Stávající Evropská unie pracuje pro nadnárodní korporace, využívající v ČR levné práce; mezinárodní řetězce, které nás krmí předraženými šunty; miliardáře vyvádějící zisky do daňových rájů; falešné nadace; ale i resuscitovanou pravici a pomlouvače, kteří útoky na KSČM a lhaním zakrývají svou neschopnost řešit skutečné potřeby lidí.

Vyzýváme proto všechny občany, kterým není lhostejná naše budoucnost, komunisty, sympatizanty a další nerozhodnuté, aby volili ČÍSLO  9 KSČM.

autor: Leo Luzar, poslanec PSP ČR za KSČM
Vládnutí hnutí ANO 2011 je spojeno se zvláštním fenoménem “ vše objímající zájmovosti”. Teď ale nemyslím tu zájmovost vlád ODS nebo ČSSD, kde jste se mohli dopátrat zájmu programově orientované strany nebo za program umě skrytých zájmů skupinových či individuálních.
autor: Filip ZACHARIAŠ, předseda OV KSČM Vyškov a člen VV ÚV KSČM
Kdo nás vlastně osvobodil? Víte to? Když tak čtu odpovědi z anket mezi mladými, které zveřejňují pravidelně Haló noviny, mám jasno. Mladí lidé, a nejen oni, už z nedávné historie nevědí nic. V jedné anketě slovenské televizní stanice JOJ, kterou lze poslouchat i v České republice, si slovenská část odpovídajících nevzpomněla ani na to, kdo to byl T. G. Masaryk, a ta česká zase nevěděla nic o M. R. Štefánikovi. V pátek před 1. májem jsme se zase, tentokrát v anketě zmíněných Haló novin, setkali s totální neznalostí důvodu, proč právě tento den se nazývá Svátkem práce. Proto zřejmě pracovníci BIS vložili do své zprávy nutnost převyprávět české dějiny. Postřehli, že dosavadní manipulace nestačí a že je konečně třeba manipulovat z gruntu.
autor: Josef ŠENFELD, předseda OV KSČM Litoměřice
Ke svému překvapení také jeden z mých přátel bydlících na pražském sídlišti dostal leták s výrazným nápisem »Nejsme slepí!«, který ho vyzýval, »aby neseděl doma« a přišel se »postavit za nezávislost justice«, protože ta je nyní premiérem opět ohrožena. A »my občané (prý) nejsme slepí«. Desetitisíce plakátků se ocitlo v rukách demonstrantů svolaných údajně jakýmsi neznámým studentem narychlo do ulic našich měst. Ve stejný den, ve stejnou dobu, se tak měla zaplnit náměstí a ulice snad ve všech městech naší vlasti.
autor: Monika Hoření, Marie Kudrnovská
Na více než sto místech České republiky se lidé vydali na prvomájová shromáždění pořádaná KSČM a také na další manifestace, demonstrace, průvody, kulturní či společenské akce spojené se Svátkem práce a pořádané dalšími subjekty. Mnohde byly slavnosti spojeny s kampaní do evropských voleb.
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena