OV KSČM Znojmo

Sokolská 2048/28

669 02 Znojmo

GPS: 48°51ˇ31.232" N,

            16°3´12.166 "E

 

Kontakty:

tel.: +420 515 224 501

fax: +420 515 244 716

e-mail: 

ov.znojmo@kscm.cz    

redakce: 

webznojmo@volny.cz   

 

Předseda Okresního výboru:

Mirek

   Vlašín Miroslav

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ěj. 

INFO

 Usnesení IX. sjezdu KSČM

 

Počasí ve Znojmě

bouřkové oblasti on line

Znojmo KSČMtitulní strana

aktuálně

Tahle opozice, to je naprosté fiasko myšlení.

(4.1.2020)

Politolog Zdeněk Zbořil kladně zhodnotil novoroční projev premiéra Andreje Babiše (ANO) i vánoční poselství prezidenta Miloše Zemana a opřel se do opozice. „Co opozice předvádí, to je absolutní fiasko politického uvažování, to by se mělo vyučovat jako politická kolektivní hloupost,“ říká v rozhovoru pro Prvnízprávy.cz.

 „Jediný, kdo se toho zhostil se ctí, byl pan prezident Miloš Zeman, který přesně rozlišil, co je důležité a co nedůležité. Dokonce i pan premiér Andrej Babiš (ANO) upozorňoval na, co nás čeká, a ne o tom, co jsme zažili,“ doplnil pochvalně.

Zbořil si všímá, že v Česku panuje zvláštní atmosféra, díky tomu, že opozice má nedostatek racionálně formulovaných programů a vrací se proto jenom do minulosti. „Trojčení České televize se vzpomínkami na dobu totality, vypadalo to, jako že právě tu dobu totality žijeme,“ poukázal na to, že denně od rána do večera jsme se dozvídali jen hrůzy z minulosti, až nám vlastně zevšedněly a už se nás zdaleka tak nedotýkají.

Problém je, že opozice se až do současnosti neustále zabývala Čapím hnízdem, jako kdyby to byla největší aktualita. To, co předvedli a předvádějí opoziční politici tentokrát, to je absolutní fiasko politického uvažování. To by se mělo vyučovat jako politická kolektivní hloupost, která už nemůže oslovit nikoho. Také proto jsou reakce veřejnosti takové, že se tomu už smějí,“ všímá si Zbořil.

V kontextu s tím zmínil rázná slova Markéty Pekarové Adamové (TOP 09) vůči svým spolustraníkům, jež mu prý připomínají zasedání vedení strany ve výtahu. „Ti, kterým je výbojný pohled do budoucna určen, se tomu už také jen smějí. To jsou gaučové strany, jejichž představitelé se sejdou na pokojové pohovce,“ řekl. A zopakoval, že pouze vytahuji témata z minulosti.

 

 

autor: RAD
zdroj: Parlamentní listy
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena