OV KSČM Znojmo

Sokolská 2048/28

669 02 Znojmo

GPS: 48°51ˇ31.232" N,

            16°3´12.166 "E

  

Kontakty:

tel.: +420 515 224 501

       +420 734 430 372

e-mail: 

ov.znojmo@kscm.cz    

redakce www stránek:

webznojmo@volny.cz   

 

Předseda Okresního výboru:      

vm

  Vlašín Miroslav

poslanecké dny  

Doc.PhDr.Miroslav 

Grebeníček Csc.

každé pondělí  09,00 – 14,00 

(po domluvě)

Poslanecké dny se konají

v budově OV KSČM

Znojmo, Sokolská 28.

Telefon 515 224 501  

asistent poslance: Radomír Silber PhD.

-telefon 607 921 447

                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                        ěj. 

INFO

  Usnesení IX. sjezdu KSČM

 Stručný volební manifest

Volební program KSČM 2017 - 2021 

volby podle obcí do kraje v okrese Znojmo

Globální podvod ?

 

Počasí ve Znojmě

bouřkové oblasti on line

letecký provoz on line

 

Znojmo KSČMPřečetli jsme

„Kdo se nezajímá o politiku, o toho se začne zajímat politika“.

Reakce P. Šimůnka na řízení o likvidaci Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky V ČR

(28.6.2017)

Vážení občané České republiky, dne 28.6. 2017 v 9.00 h proběhlo u Krajského soudu v Ostravě v místnosti 333 řízení o likvidaci Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky V ČR.

 Po intervencích ministerstva zahraničních věcí a zejména pana Zaorálka a europoslance Štětiny, kteří veřejně podporují, financují a propagují fašismu a terorismus, čímž se dopouštějí trestných činů.
Válečný konflikt na východě Ukrajiny od roku 2014 štědře financuje česká vláda a to nejen finančně z našich daní, ale rovněž dodávkami těžké techniky a zbraní!
Stali jsme se nedobrovolně rukojmí naši proamerické zločinecké vlády,
která z našich daní financuje a podporuje fašismus na východě Ukrajiny a terorismus v Evropě. Stamiliony z našich daní posílá od roku 2014 fašistickému režimu prezidenta Ukrajiny Porošenkovi, další stamiliony do Turecka teroristickému zločinci a prezidentu Erdoganovi. Další stamiliony rozvojovým zemím, které ekonomicky zlikvidovala vláda USA!
K čemu je nám vláda, která odmítá pomáhat potřebným v naši zemi a místo toho financuje vyvražďování nevinných civilistů, dětí nevyjímaje v Doněcku a Luhansku? K čemu je nám vláda, která přihlíží, jak v naši zemi umírají děti, které nemají prostředky na léčbu závažných onemocnění a nutí tak, aby se národ na potřebné skládal, ale na terorismus v Evropě posílá miliardy, aby se zavděčila zločinecké administrativě v USA a EU!

Je to velký paradox, když na jedné straně česká vláda financuje fašismus, terorismus a vyvražďování a na straně druhé chce zlikvidovat Zastupitelské centrum, řádně zapsaný spolek, proti kterému soud nic nenamítal po celý rok působnosti a to vše jen proto, že je jeho podstatou pomáhat paradoxně v zemích, kde česká zločinecká vláda financuje vrahy a teroristy !

Nela Lisková

představitelka Rady Národní Domobrany

honorární konzulka Doněcké lidové republiky

 PETR ŠIMŮNEK"

Bohužel dnes má pravdu americká demokracie držená zbraněmi. Konec všem nadějím na nezávislý a svobodný život vyhasl v době, kdy Česká republika vstoupila do NATO. Jsme aktivními účastníky, řádně si plníme své povinnosti, dokonce jsme tak oddaní, že panu ministrovi Stropnickému a ministrovi zahraničí Zaorálkovi vůbec nevadí, že naši vojáci v Pobaltí slouží pod velením německého Bundeswehru! Možná to připomíná dobu před 100 lety, kdy Češi sloužili Rakousko-Uhersku a císaři pánu. Páni ministři to skutečně tlačíte tento národ do války? Za čí zájmy? Paktujete se se sudetskými Němci, vozíte si sem fašisty z Ukrajiny na návštěvu, dodnes jste se neomluvili za agresi proti Jugoslávii. Nedivím se, že tedy necháte bez povšimnutí likvidovat kanceláře mírovým aktivistům v Brně. Moc bych si přál, pokud by došlo k agresi proti Rusku, aby se Čeští vojáci zachovali jako jejich předchůdci a stejně jako u Zborova se postavili po boku vojáků Ruské federace proti zlu, které terorizuje doslova celý svět.

 

 

autor: Petr Šimůnek, 1. místopředseda ÚV KSČM
zdroj: Mediální úsek ÚV KSČM
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena